شرکت پارس کارن امکان هوشمندسازی سیستم های زیر را در ساختمان ها دارا می باشد :

 

  • آیفون تصویری تحت شبکه :

به کمک این آیفون ها در هر جا که حضور داشته باشید می توانید تصویر افراد پشت درب را در داخل گوشی هوشمند خود ببینید و اگر تمایل داشتید درب را به روی آنها باز کنید .

 

  • کلید های لمسی هوشمند :

این کلید ها دارای انواع مدل های با سیم و بی سیم هستند که علاوه بر قابلیت کنترل و تنظیم سرمایش و گرمایش و روشنایی به صورت لمسی ، قابلیت کنترل از طریق اینترنت را نیز دارا می باشند .

 

  • قفل هوشمند :

قفل‌ های هوشمند می ‌توانند از راه دور با برنامه‌هایی نصب شده روی گوشی کنترل شوند یعنی ، در حالی که شب در تخت‌خواب خود در حال استراحت هستید ، می‌توانید تنها با لمس صفحه گوشی خود تمام قفل ‌ها را ببندید .

 

  • سیستم کنترل و نظارت هوشمند :

می ‌توانید بخش‌هایی از درون یا خارج از محیط زندگیتان را درسیستم تعریف کنید که به محض تشخیص حرکت یا جابه‌جایی پیام هشداری روی گوشی خود دریافت کنید و بلافاصله تصویرآن را نیز ببینید .

 

  • حس گرهای هوشمند :

در بسیاری از وسایلی که برای هوشمندسازی خانه ها استفاده می‌شود، حس گر وجود دارد . برای مثال ، یک حس‌گر پنجره می تواند هشدارهایی را در زمانی که وضعیت هریک از درهای خانه تغییر می‌کند ، به صاحب‌خانه ارسال کند یا یک حس‌گر رطوبت می‌تواند سیگنالی را به‌ منظور قطع جریان آب در جایی که دیگر نیاز به آب نیست ارسال کند و یا حس گر هوشمند دود در صورت تشخیص دود یا آتش ، حتی وقتی که شما خارج از خانه باشید می تواند آژیر بکشد و به تلفن همراه شما پیام بدهد .

 

  • سیستم آبیاری هوشمند :

در این سیستم می‌توان ضمن آبیاری محل دقیق مورد نیاز از طریق پیامک و اینترنت با بررسی شرایط جوی ، عملیات کود رسانی و یا سم‌ پاشی را نیز انجام داد .

 

  • سیستم کنترل تأسیسات استخر، سونا و جکوزی :

این سیستم می تواند بطور هوشمند این تجهیزات را روشن و خاموش نموده و دستگاه های تصفیه ، دما را کنترل کند و در صورت لزوم دیگر کنترل های برنامه ریزی شده را نیز صورت دهد .

 

  • موتورخانه هوشمند :

سیستم کنترل هوشمند موتورخانه قابلیت برنامه ریزی جهت روشن و خاموش کردن تجهیزات موتورخانه  براساس ساعت کاری ساختمان و شرکت ها را دارد و می تواند قبل از شروع ساعت کار فعال گردد و در پایان ساعت کاری سیستم موتورخانه هوشمند غیر فعال شود و حتی چند ساعت قبل از شروع به کار ساختمان سیستم را روشن کرده تا فضای ساختمان گرم گردد .

 

 

HOMECONTROL