سامانه خانه هوشمند پارس کارن به کمک شما آمده است و به عنوان یک دوست ،خدمتکار،همراه،نگهبان،مشاور ومعاون شما  و مراقب دغدغه های شماست.حالا در جایی توقف کنید و با یک دکمه لمسی شیرگاز و برق  را قطع کنید، و با یک کلیک دیگر با کنترل قفل هوشمند زحمت قفل درب راهم بکشید.

شاید برایتان اتفاق افتاده که از محل کار و یاجایی که هستید می خواهید به خانه برگردید ویک قهوه یه چای گرم میل کنید ، با کمک سامانه هوشمندسازی خانه ده دقیقه قبل از رسیدن به منزل با گوشی یا تبلت خود قهوه ساز خود را روشن کنیدو اگر از سفر برمیگردید حدود چند ساعت قبل از ورود به منزل پکیج ها را روشن کنید تا یک خانه ی گرم میزبان شما باشد.دیگر امکانات نامحدود سامانه خانه هوشمند پارس کارن: جلوگیری از وقوع جرایم دزدی و آتش سوزی درکمترین زمان ممکن،کنترل ومدیریت آبیاری باغچه وگلدانها،غذا دادن به حیوانات ،همچنین پیاده سازی دیگر امکانات سفارشی براساس درخواست شما امکانپذیرست.

باتوجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در جهان و حضور پر رنگ تر ازقبل اینترنت اشیا ، این دانش به کمک انسانهای امروزی که به شدت با کمبود زمان در اکثر اوقات مواجه می شوند آمده است،به این صورت که اگر درمسیر محل کار خود هستید اما ذهنتان درگیر این است که آیا اجاق گاز را خاموش کرده اید یا خیر،ویا اتو از برق کشیده شده یا دررا بسته اید یا قفل کرده اید، که در همین لحظه با صدای بوق ممتد در اتوبان خود را پیدا میکنید که با سرعت کم راهبندان ایجاد کرده اید.همین نگرانی های کوچک روز شما رو تسخیر میکند. با سامانه خانه هوشمد دیگر نگران نباشید 

خانه و ویلای هوشمند پارس کارن

fococlipping-20220122-95630

محصولات خانه هوشمند پارس کارن

کنترل : 

  • کولرهای آبی و گازی 
  • سیستم های حرارتی و برودتی
  • تردد غیر مجاز و باز شدن درب های تعیین شده
  • روشنایی ها و لامپ ها
  • دما توسط حسگرها و سنسور دما
  • روشن کردن دستگاه های چای ساز و قهوه ساز و… پیش از ورود به منزل
  •  امنیتی محیط های خاص، اطلاع از زمان روشن شدن لامپها
  • پرده برقی
  • هوشمند قفل دربها و پنجره ها
  • آبیاری هوشمند فضای سبز وگلخانه

امکانات سامانه هوشمند پارس کارن

کنترل پرده برقی

در خانه و ویلاهایی که سامانه هوشمند را دارند موتور پرده برقی به این سامانه وصل می‌شود. پرده های برقی برای ویلاها ، منازل و اماکن عمومی مثل بیمارستانها و هتل ها ، مراکز تجاری، فروشگاه ها و جاهایی که عرض و ارتفاع پرده خیلی زیاد و یا دسترسی به پرده دشوار است کاربرد دارد. در مکان هایی که پرده ها به علت ارتفاع زیاد و سنگینی کشیدن آنها سخت است، پرده برقی این کار را ساده می‌کند و جابجایی پرده خیلی آسان انجام می‌شود.

سیستم هوشمند روشنایی پارس کارن

کنترل هوشمند روشنایی

کنترل روشنایی اتوماسیون خانگی را می توان از پیش تنظیم کرد و عملکرد تبدیل روشنایی نور را با یک سری تنظیمات در اختیار داشت به عنوان مثال دمای رنگ نورهای متفاوت ممکن است حال و هوای متفاوتی به ما بدهند:
در گرمای تابستان، ما به نور سرد نیاز داریم تا احساس خنکی کنیم
در سرمای زمستان برای گرمتر جلوه دادن خانه به نور گرم نیاز داریم

کنترل روشنایی خانه هوشمند می تواند به کنترل دمای رنگ نور به خوبی کمک کند و از تغییر دمای رنگ نور در هر زمان برای تجربیات مختلف پشتیبانی می کنند. همچنین می تواند به بسیاری از دستگاه های روشنایی متصل شود.
این سیستم هوشمند کنترل نور را ساده تر و جالب تر می کند. به جز روشن/خاموش کردن چراغ ها، می توانید روشنایی، رنگ نور و دمای رنگ را با این سیستم هوشمند تنظیم کنید.

هوشمندسازی قفل دربها و پنجره ها

نوعی قفل بدون کلید است که امنیت درب ورودی را بالا می برد و خانه را هوشمند سازی می کند. این نوع قفل ها را می توان با فناوری بلوتوث یا اینترنت توسط نرم افزارهای هوشمند از راه دور خیلی راحت و آسان کنترل کرد.  بیشتر قفل‌های هوشمند را می توان به یک خانه هوشمند متصل کرد. به این ترتیب سیستم های خانه هوشمند را می توان با توجه به وضعیت درب ورودی برنامه ریزی کرد. به عنوان مثال در صورت خروج از خانه سیستم های گرمایش و روشنایی با ارسال فرمان دستگیره هوشمند به سیستم هوشمند موقتاً خاموش می شوند. به طور کلی، هدف از قفل های هوشمند، مانند سایر دستگاه های هوشمند ایجاد راحتی و امنیت برای کاربران است..

خانه هوشمند پارس کارن
خانه هوشمند پارس کارن

چک کردن سنسور های امنیتی از راه دور

با سیستم هوشمند پارس کارن در هر مکانی که هستید میتوانید کنترل سنسورهای امنیتی ساختمان را در دست گرفته و از وضعیت محیط مطلع گردید.

آبیاری هوشمند فضای سبز

آبیاری باید به سمتی حرکت کند که از حالت سنتی خود که آب را بر روی زمین قرار می‌دادند تا مسیر خود را باز کند و در این مسیر کشاورز به کمک بیل مسیر آب را هدایت می‌کرد، گذر کند و به آبیاری با دقت و در زمان انجام شده و با برنامه تبدیل شود. یکی از تجهیزاتی که این امر را مهیا خواهد کرد تایمر آبیاری است. اما لازمه هوشمند سازی در ابتدایی‌ترین قدم‌ها استفاده از آبیاری قطره‌ای به جای آبیاری سنتی است و سپس استفاده از تجهیزاتی همچون تایمر آبیاری، تایمر دیجیتال آبیاری، شیر برقی هانتر، کنترلر آبیاری هانتر و غیره می‌باشد.

آبیاری هوشمند فضای سبز پارس کارن
کنترل دمای هوشمند پارس کارن

دمای هوشمند

کنترل دما یکی از مهم ترین دستاوردهای صنعت اتوماسیون می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ساختمان ها، ادارات، خیابان ها، و تمامی تجهیزات مربوط به رفاه زندگی بشر رو به هوشمندسازی پیش می روند. با این توصیف، هیچ جای تعجب نیست که سیستم های سرمایشی و گرمایشی منازل، اماکن صنعتی و سالن های بزرگ، استادیوم ها و غیره نیز به سمت و سوی اتوماسیون و هوشمند سازی پیش روند.

سایر امکانات خانه هوشمند پارس کارن

کنترل وسایل گرمایشی

کنترل وسایل صوتی تصویری

کنترل هوشمند استخر

کنترل هوشمند آبنما

کنترل سنسورهای مختلف