سامانه کنترل از راه دور (PK) سازمان ها ، شرکت ها و کارخانجات

اهمیت مباحثی همچون کاهش خطای انسانی در کنترل و نظارت بر سیستم های امنیتی و ایمنی سازه ها از یک سو و برجسته شدن نقش بهینه سازی مصرف انرژی  و کاهش قابل توجه هزینه های آن در پی آزادسازی نرخ حامل های انرژی در کشور از سوی دیگر سبب شده تا سیستم های مدیریت هوشمند امروزه به عنوان جزء جدایی ناپذیر هر ساختمان و پروژه ای  در آیند. اگر می‌خواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید، سرعت فعالیت خود را چندین برابر و کارایی مجموعه را بهتر کنید، راه‌ حل شما ایجاد یک سیستم هوشمند است. سیستم کنترل و مدیریت از راه دور پارس کارن این امکان را به شما میدهد که فعالیت های روزانه کارکنان ،دستگاه ها،نقاط امنیتی و حساس کارخانه و… را به صورت هوشمند رصد کرده و در صورت بروز خطا و مشکل در هرکدام از قسمت های مجموعه ی خود سریعا مطلع شوید و اقدامات لازم را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید .

که این اقدام باعث جلوگیری به موقع از حوادث غیر مترقبه به طور مثال آتش سوزی ،نشت  وترکیدگی آب و گاز  و…می شود.

مزایای سامانه هوشمند پارس کارن

  • کنترل و نظارت یکپارچه برخط
  • سیستم ایمنی بالا
  • کاهش هزینه های نگهداری
  • استفاده بهینه از نیروی انسانی
  • صرفه جویی در وقت و هزینه

بخشی از امکانات سامانه کنترل هوشمند پارس کارن

سناریوپذیری از راه دور: در این سیستم کارفرما میتواند در هرجایی که حضور فیزیکی دارد سناریوهای خود را به دستگاه منتقل نماید.

سیستم آنالیزداده: در سیستم هوشمند پارس کارن کلیه اطلاعات و داده های جمع آوری شده آنالیز شده و در اختیار کارفرما قرار میگیرد وایشان بنا به آنالیز تصمیمات لازم را اتخاذ می نماید.

گزارش گیری متنوع: با سیستم هوشمند پارس کارن میتوان از عملکرد بخشهای مختلف گزارش گیری نمود و آنها را مورد بررسی قرار داد.

کنترل و پایش تردد افراد : با استفاده ازاین سامانه هوشمند کلیه تردد های افراد مسئول و غیر مسئول کنترل شده و در صورت سرقت و یا ورود افراد متفرقه به محیط کارگاه آژیر خطر به صدا درآمده و پیامی به گوشی کارفرما و افراد مسئول ارسال میگرد.

کنترل و پایش جریان برق شهری :از دیگر کاربردهای سیستم هوشمند پارس کارن آمارگیری مصرف روزانه و یا ساعتی برق شهری و اضطراری میباشد که آمار تفکیکی را به کارفرما میدهد.

کنترل و پایش وفعالسازی سیستمهای اعلام حریق

تشخیص اتصال و قطعی کابل های برق و مخابرات

روشن و خاموش نمودن خودکار و دستی  تهویه هوا